برگشتم - <مهندسي معدن>


مهندسی معدن


 

وب لاگ تخصصي مهندسي معدن

 

۱۳۸٢/۱۱/۳

برگشتم

با سلامی دوباره خدمت شما عزیزان خوشبختانه امتحانات دانشگاه تمام شد و من دوباره به نوشتن مطالبم ادامه می دهم . از اینکه در این مدت که من نبودم شما مرا مورد لطف خود قرار داده و به وب لاگ من سر زدید و پیام گذاشتید ممنون .

در پیامهای شما بعضیها از مطلب قبلی من ناراضی بودند و حرف من را قبول نداشتند بعضی از آنها گفتند که فارغ التحصیل رشته معدن هستند و هنوز کار نگرفته اند. ولی یکی دیگر از آنها گفت که دانشجوی رشته معدن هست و چند تا از رفیقهایش که فارغ التحصیل رشته معدن هستند بعد از فارغ التحصیلی با حقوق عالی مشغول به کار شدند. باید بگویم که آن عزیزانی که گفتند در این رشته کار نیست تا حدودی اشتباه می کنند چون این مسئله برای تمام رشته ها صادق است من پزشکان و مهندسانی را می شناسم که بیکارند من پزشک عمومی ای را می شناسم که بعد از فارغ التحصیلی با پارتی بازی کار گرفته و الان در یک روتا با حقوق معمولی مشغول به کار است و دوستانش هنوز بیکارند . من مهندسان مکانیکی را می شناسم که رفتند و در بنگاه معاملات ملکی شدند دفتردار مهندسان عمران هم که بعد از فارغ التحصیلی می روند و یک دفتر ساختمانی باز می کنن و در آن چرت می زنند از این موارد در طبقه دوم پاساژ ها زیاد است از فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی و نساجی و مواد و .... هم که دیگه چیزی نمی گم چون همه چیز معلومه..

پس می بینیم که این مسائل بیکاری مخصوص رشته معدن نیست و برای تمام رشته ها صادق است ولی هستند فارغ التحصیلانی از این رشته ها که با حقوق و مزایای عالی مشغول به کار هستند که به شانس آدم و میزان مهارت او در کار بستگی داره..  خوب سر شما را درد نمی آورم و امیدوارم فارغ التحصیلان تمتم رشته ها همه به سر کار بروند و موفق باشند . لطفا همچنان برای من پیام بگذارید و نظراتتان را بدهید خوشحال می شوم .

دوستدار شما

حسین

 

حسین رحیمائی

پيام هاي ديگران ()

Mining Engineering 


 


آرشيو ماهيانه


آرشيو ماهيانه
وب لاگ دوستان
Danshjoo List
LOGO


دانشجويان معدن دانشگاه صنعتي سهند


دانشجويان معدن دانشگاه ‌قزوين


اجرای شاتکریت


مجموعه مقالات صدري زاده


وبلاگ معدن و زمين‌شناسي


انجمن مهندسي معدن


سايت مهندسي معدن


پيش بيني زمين لرزه


مهندسي هسته‌اي


معدن و توسعه


زمين و معدن


علوم زمين


زمين
لينك سايت هاي خارجي


www.miningequipmentinc.com


www.wirth-europe.com


www.rockscience.com


www.rocscience.com


www.minninglife.com


www.infomine.com


www.gunform.com


www.dmm.org.uk


www.mintec.com


www.mmsi.com


www.e-mj.com


www.wme.com

لينك سايت هاي ايراني


www.iranianminers.com


www.mine-house.com


www.gsi-info.com


www.irtasite.com


www.mim.gov.ir


www.mine-ir.com/


www.irsme.com


www.mesau.ws


www.immp.org


www.gsi.org.ir


www.ngdir.irGoogleآمار سايتدر باره من


 

 

 

Copyright © 2003 by hossein023.persianblog.ir

هر گونه استفاده از اين مطالب فقط با درج نام وبلاگ و آدرس وب لاگ و نام نويسنده و بدون ايجاد هيچ تغييري در متن يادداشت مجاز مي باشد