برگزاری کنفرانس دانشجوئی مهندسی معدن

با سلام به تمامی دوستان .<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

چهارمین کنفرانس دانشجوئی مهندسی معدن در روز 21 مهر ماه 83 در دانشگاه شهید باهنر کرمان افتتاح شد و در روز 23 مهر ماه 83 به پایان رسید . در این کنفرانس در کل 39 مقاله از دانشگاههای مختلف پذیرفته شده که به تریتب و زمانبندی های انجام شده در دو روز توسط ارائه دهندگان ارائه شد .

نمایشگاه صنعت و معدنی هم در کنار این کنفرانس برگزار شد که چندان جالب توجه نبود .

در این کنفرانس دانشجویان مختلفی از دانشگاههایی نظیر دانشگاه تهران ، دانشگاه سهند تبریز ، دانشگاه آزاد تهران جنوب ، دانشگاه آزاد تهران واحد علوم تحقیقات ، دانشگاه آزاد کرمان ، دانشگاه آزاد قائمشهر ، دانشگاه امیر کبیر ، دانشگاه شاهرود و .... حضور داشتند .

در روز افتاحیه همایش آقای دکتر صمد بنیسی مطالب بسیار جالبی را در مورد اهمیت رشته مهندسی معدن و جایگاه این رشته ایراد فرمودند که بسیار مورد توجه حضار قرار گرفت .

در روز سوم کنفرانس دو بازدید از مجتمع مس سرچشمه و مجتمع سنگ آهن گل گهر سیرجان انجام شد که دانشجویان به دلخواه یکی از این دو بازدید را انتخاب کردند من خودم به معدن گل گهر سیرجان رفتم که برای من بسیار جالب هم بود .

در ضمن برنامه پایانی  روزهای اول و دوم کنفرانس دو کنسرت موسیقی بود .

در کل این کنفرانس هم مانند تمامی دیگر کنفرانس های دانشجویی دارای کم و کاستی هایی بود که خوب از آنها چشم پوشی شد .

به امید دیدار شما عزیزان در کنفرانس های بعدی

حسین

 

/ 3 نظر / 22 بازدید
javad ghazanfarinia

بلاگ بسيار زيبايی و پر محتوایی است اميد وارم با همکاری ساير دوستان هر روز بهتر از ديروز شود. در راه رسيدن به تو گيرم كه بميرم اصلا به تو افتاد مسيرم كه بميرم يك قطره آبم كه در انديشه دريا افتادم و بايد بپذيرم كه بميرم يا چشم بپوش از من و از خويش برانم يا تنگ در آغوش بگيرم كه بميرم

miner79

سلام حسين جان..ممنون که سر زدی.... سرور اين سايت رياضی مشکل پيدا کرده و بالا نمياد... شرمنده...همايش سراسری حفاری ۲۵ و ۲۶ آذر ماه در واحد اراک دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود.. سايت مربوط به آن :www.iustarak.ac.ir است..موفق باشی ... تا بعد..

esri

سلام وب لاگ جالبی داری بدون مبالغه! به ما هم يه سري بزن لينک بده تا خدا بهت لينک بده! متشکرم