سلامی دوباره

دوستان عزیز سلام <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

از این‌که دیر آپديت مي‌کنم شرمنده این روزها يک مقداری سرم شلوغ بود از اين به بعد سعي مي‌کنم جبران‌ کنم . در ضمن از ايميل‌ها و پيام‌هاي شما دوستان عزيز هم خيلي ممنون اميدوارم دوستاني که از من سوال پرسيدند جواب سوالشان را گرفته باشند .

 از مسولين سايت خبرگزاري دانشجويان ايران ( ایسنا ) هم که به من لطف داشتند و مطلبي را که در وب‌لاگ من بود در سايت قرار دادند خيلي ممنون اين مطلب را مي‌توانيد در اينجا ببينيد .

يک سايت هم مي‌خواهم به شما معرفي کنم با نام سایت مهندسان شيمي ایران در این سایت بخشي به نام صنایع شيميايي معدنی هست که مطالب بسیار زیبايی از بيوليچينگ در آن هست این مطالب از مقالات دکتر منوچهر اوليازاده استاد گروه معدن دانشکده معدن دانشگاه تهران که در هفته‌نامه معدن و توسعه به چاپ رسیده است گرفته شده و من این مطالب را براي آنها فرستادم و در سایت موجود مي‌باشد البته دو موضوع از این مطالب در وب‌لاگ هم هست شاید باز هم از مطالب براي شما در وب‌لاگ قرار دهم  ولی من به صورت کامل این مطالب را براي این دوستان فرستادم که در این سایت هست و مي‌توانيد استفاده کنید .

تا مطلب بعدي ........

دوسدار شما

حسين

 

 

/ 3 نظر / 8 بازدید
امير

با سلام من تازه با وبلاگ شما آشنا شدم. من فوق ليسانس مكانيك سنگ هستم. با تشكر از سايت خوب شما. لطفا زمينه سايت رو سفيد و متن رو مشكي كنيد. با تشكر

katty

سلام . براتون آرزوی موفقيت می کنم.

محمد درويش

سلام برحسين عزيز در اتاق تنگ گَرد‌آلود من اين همه بوي گل امشب از كجاست؟ اين نواها، اين ترنم‌هاي مهر از كدامين چنگ خوش‌آوا رهاست؟ نوروزت از هميشه بهاري تر باد